Medyum
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Medyum
Medyumlar
Medyumlar
Medyum
İstanbul Medyum
Medyum
İstanbul Medyum

En İyi Medyum Hoca Kimdir

Garantili Papaz Büyüsü ;

Papaz büyüsü çok eski çağlardan beri bilinen tarihi çok uzun yıllara dayanan bir büyü çeşididir. Papaz büyüsünü yapmakta bozmakta gerçekten ilim sahibi olan kişiler tarafından yapılmalıdır.

Etiketler:  , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

71 Yorum En İyi Medyum Hoca Kimdir

 • lütfen yardım  Gönderen::

  geceleri bir türlü uyuyamıyorum ve çok rahatsızlık duyuyorum. lütfen yardımcı olun bana arkadaşlar, yol gösterin

  • ışıl  Gönderen::

   medyum emirhan ile 0537 597 18 49 telefonundan iletişime geçip sıkıntınızın kaynağını yaptırdığınız bakım ile öğrenmenizi ve buna yönelik işlem yaptırmanızı öneririm. medyum emirhan başarılı bir medyum, benim de piskoljik buhrandan çıkmamı sağladı.onunla görüşmem devam ediyor halen.

 • BÜYÜ BOZDURMAK İÇİN TAVSİYE  Gönderen::

  MEDYUM ARIYORUM BENDE ARKADAŞLAR ÜZERİMDEKİ BÜYÜLERDEN KURTULMAK İÇİN. LÜTFEN BANA YARDIMCI OLUN YOL GÖSTERİN

  • ordulu  Gönderen::

   bizim üzerimizde aile olarak yapılır olan bir büyü vardı. araştırdık boşa geçen çalışmalarımız da oldu ama şükürler olsun ki Allah karşımıza medyum musul hocamı çıkardı ve yaptığı büyü bozma işlemleri sayesinde ailemizin üzerindeki kara büyülerin dağılmasını sağladı. medyum musul hocamın hakkını asla ödeyemeyiz. Allah tuttuğunu altın etsin inşallah. iyi ki onunla çalıştık.

  • FİRUZE  Gönderen::

   oğluma yapılan bağlama büyüsünü emirhan hoca bozdu ve oğlumun aslında hiç sevmediği bir kadınla evliliğinin kıyısından dönmesini sağladı sen de emirhan hocaya ulaşmak istersen diye numarasını veriyorum 0537 597 18 49

 • MEDYUM EMİRHAN  Gönderen::

  MEDYUM EMİRHAN İLE BENDE ÇALIŞMAYI DÜŞÜNÜYORUM ARKADAŞLAR. ACABA KENDİSİYLE ERMENİ BÜYÜSÜ İÇİN ÇALIŞIP MEMNUN KALAN KALMAYAN ARKADAŞLAR YORUM YAPABİLİR Mİ DOĞRU İSİM Mİ YANLIŞ İSİM Mİ

  • elif  Gönderen::

   medyum emirhan ile ben çalıştım ermeni büyüsü için ve çok da memnun kaldım. kesinlikle doğru isim olduğunu düşünüyorum. başka bi derdim sıkıntım olursa yine medyum emirhan beyden başkasıyla çalışmayı düşünmem.

  • atilla  Gönderen::

   ben medyum emirhan ile papaz büyüsü için çalıştım ama başka büyülerde de başarılı olduğuna eminim. çol ilgili alakalı başarılı bir medyum. hayal kırıklığına uğrayacağınızı sanmıyorum.

 • dürdane  Gönderen::

  medyum emirhan hocamın özü sözü birdir.sizi oyalamaz, boş vaatlerle kandırmaz. kesinlikle içiniz rahat çalışın arkadaşlar kendisiyle.

 • LÜTFEN YOL GÖSTERİN  Gönderen::

  ANNEMLE BABAM İÇİN ONLARDAN HABERSİZ İŞLEM YAPTIRABİLİYOR MUYUZ BİRAZ DÜŞÜNÜYORUMDA HERKES YAPTIRIYOR ARTIK BÖYLE ŞEYLERİ BENDE YAPTIRICAM KİME YAPTIRABİLİRİM ACABA ARKADAŞLAR ANNE VE BABAMIN ARASININ DÜZELMESİNİ İSTİYORUM ARTIK

  • ezgi  Gönderen::

   sıkıntınız tam olarak ne bilmiyorum ama medyum emirhan ile iletişime geçerseniz yapacağı bakım ile anneniz babanız aranızdaki sıkıntının sebebini öğrenir ve buna yönelik işlem uygular.numarasını vereyim ben hatta 0537 597 18 49

 • kısmet  Gönderen::

  ben medyum emirhan ile çalışan biri olarak içim rahat herkese çalışmasını tavsiye ederim içiniz rahat olsun çok başarılı işlemleri var hocamın kesinlikle arkadaşlar

 • meydum emirhan bilgi  Gönderen::

  arkadaşlar büyü bozdurmak için emirhan hocayı tavsiye eder misiniz

  • EMEL  Gönderen::

   BÜYÜ BOZMAK KONUSUNDA EN İYİ MEDYUM EMİRHAN HOCA BENCE ARKADAŞLAR ALLAHIM YÜZÜME GÜLDÜ RESMEN ONUNLA ÇALIŞMAM EN BÜYÜK ŞANSIMDI BÖYLE SIKINTILARINIZ VARSA KESİNLİKLE EMİRHAN HOCAYLA ÇALIŞIN.

 • gideni geri getirme büyüsü  Gönderen::

  gideni geri getirme büyüsü için kiminle çalışmalıyım arkadaşlar lütfen yardımcı olun bana

  • gizem  Gönderen::

   Gideni geri getirme büyüsünde bende medyum emirhan hocamla çalıştım.emirhan hocam evi terk eden kocamı evine geri getirdi hocam sayesinde kocama kavuştum yuvamı yıkılmaktan kurtardım, benim gibi olanlar için sanırım emirhan hocanın güncel cebini yazsam fena olmaz0537 597 18 49

  • kudret  Gönderen::

   ben medyum emirhan ile çalıştım gideni geri döndürme büyüsü için ve bir haftada sonuç aldı m kesinlikle tavsiye ederim

 • HİLAL  Gönderen::

  MEDYUM EMİRHAN İLE ÇALIŞTIM VE GİDENİ GERİ GETİRME BÜYÜSÜ İLE SAĞOLSUN EVİ TERK EDEN OĞLUMUN YUVAMIZA GERİ DÖNMESİNİ SAĞLADI. HAKKINI ASLA ÖDEYEMEM MEDYUM EMİRHAN HOCAMIN ELLERİNDEN ÖPERİM, SAĞ SALİM YAVRUMA KAVUŞMAMI SAĞLADI.

 • ailem garantili medyum bulmuş  Gönderen::

  bende medyum emirhan ile çalıştım, daha doğrusu benim adıma ailemden bazıları emirhan hocayı bulmuş. sonuçta garantili bir medyum domuz yağı büyüsünden kurtardı beni. kendime geldim hayata yeniden tutundum. o kötü günleri hatırlamak bile istemiyorum.

 • Meral  Gönderen::

  Ben Meral, 3 yıldır üstüme karabüyüden kurdulmaya çalışıyorum. Aileme yapılmiş ama benim üstümde tutmuş baya ugraştım büyüyü bozdurmak için cihangir hoca yardımcı oldu kara büyüyü üstümden aldı huzur geldi içime sonsuz teşekkür ederim. cihangir hocama. ulaşmak isterseniz 0535 634 96 47

 • ŞENEL  Gönderen::

  MEDYUM MUSUL HOCAYA BEN DE BÜYÜ YAPTIRDIM VE ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ ÜZERİMDEKİ KISMETSİZLİKTEN KURTULDUM. MEDYUM MUSUL HOCAM YAPTIĞI KISMET AÇMA BÜYÜSÜ İLE BENİM NASİPLERİMİN ARTMASINI SAĞLADI. ŞÜKÜRLER OLSUN İŞ HAYATIMDA GÖNÜL İLİŞKİLERİM DE YOLUNA GİRDİ.

 • hangi hocanın ruhsatı var  Gönderen::

  büyü bozdurmak için ruhsatlı medyum arıyorum. hangi hocaların ruhsatı vardır?

 • 1 HAFTADA GERİ GETİREN BÜYÜ  Gönderen::

  MEDYUM EMİRHAN İLE GERİ GETİRME BÜYÜSÜ İÇİN ÇALIŞTIM VE YAPTIRDIĞIM GERİ GETİRME BÜYÜSÜNDEN BİR HAFTADA SONUÇ ALDIM. ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ BENDE EŞİME YENİDEN KAVUŞTUM VE YUVAMI KURTARDIM.

 • DEMİR  Gönderen::

  Sevdiğim kızı kendime bağlattım. Kız sürekli ayrılık kelimesini kulanıyordu şimdi yanımdan bile ayrılmıyor. musul hocamın elleri dert görmesin.isteyen olursa 0537 580 03 64ruhsatlı medyum numarası.

 • SUZAN,ESKİ KOCAM EVLENEMESİN  Gönderen::

  FİLANCA HOCAYLA ÇALIŞTIM SONUÇ ALDIM, FİLANCA MEDYUM GÜVENİLİR DİYE KONUŞANLARA ÇOK İMRENİYORUM. BEN DE BUGÜN ŞANSIMI DENEYİP EMİRHAN HOCAYA PARA GÖNDERDİM. KISMET KAPATMA BÜYÜSÜ YAPTIRIYORUM.ESKİ KOCAMIN YENİDEN EVLENME AŞAMASINDAKİ DURUMUNU EMİRHAN HOCA İNŞALLAH BOZAR.GECE GÜNDÜZ DUA EDİYORUM.

 • anne-oğul  Gönderen::

  numarasını eltimden aldığım emirhan hoca, papaz büyüsü ile benim sözümü dinlemeyen sürekli kötü arkadaşlıklar edinen oğlumu yola getirdi.artık sözümden çıkmıyor, kendisine çeki düzen verdi, iş arıyor.inşallah işte bulacağız.biraz daha debelensin de emirhan hocaya kısmet açma büyüsü yaptıracağım.

 • handan  Gönderen::

  arkadaşlar bende medyum emirhan ile çalıştım ve kesinlikle sizler de kendisiyle çalışmalısınız diye düşünüyorum. son derece işini düzgün yapan, kısa sürede etkili sonuç almanızı sağlayan bir medyum emirhan hoca

 • nurdane  Gönderen::

  medyum emirhann ile bende çalıştım arkadaşlar ve şükürler olsun ki eşimi metresinden ayırdım ve kendime bağladım. medyum emirhan sayesinde evliliğimi ve kadınlık gururumu kurtardım. hakkını asla ödeyemem.

 • SUNA  Gönderen::

  3 ay önce kocam boşanma davası açmıştı ama ben boşanmak istemiyordum sorunlarımızı düzeltmek yuvamızı tekrardan toparlamak istiyordum. Kocam kabul etmiyordu. Son olarak musul hocamla birlikte bu sorunumu aştık, kocamla barıştım. Medyum musul hocaya teşekkür etmezsem ayıp olur.

 • MERAL  Gönderen::

  Kaşık büyüsü yaptırdım. barbaros hocama dualarım kabul oldu sevdigim yanımda çok teşekkür ediyorum medyum barbaros hocama.

 • Gülten  Gönderen::

  Bende armağan hocamdan çok memnun kaldım. allah razı olsun. dediklelerini yaptı. muhabbet büyüsü yapan bir adam. ama süper etkili. Buzdolabı olan kocam söbbetine doyulmuyo

 • Elifffff  Gönderen::

  Eşimle yaşadığımız sorunları medyum baransel sayesinde aktardık, biraz zaman sürdü ama ilk başından söylemişti zaten biraz yavaş teshir edeceğini kocamın inatçı olduğunu anlamıştı ilk bakışa medyum baransel hocam. sağolsun nihayetinde aramızda sorun kalmadı, eşiniz ile yaşadığınız sorunlarda danışabilirsşniz. baransel hocama bir kurtuluş yolu bulur.

 • kötü gün dostu medyum armağan bey  Gönderen::

  Slm bende medyum armağan ile çalıştım. kendisi papaz büyüsünde benim için kesinlikle bir numara. iletişime muhakkak geçin arkadaşlar. Zor günlerde insana yardımcı olan bir hoca teşekkür ediyorum .

 • Semra  Gönderen::

  bedirhan hocaya bu yorumlara güvenip papaz büyüsü yaptırdım. konuşanlar boş konuşmamış bende yaptırdığım kişide etkisini görmeye başladım.

 • Tuğba  Gönderen::

  İyi günler emirhan hocama kısmet büyüsü yaptırdım ve özellikle erkek arkadaşlarım tarafından çevremdekilerin resmen bana bakışı değişti. Ben biliyorum ya şimdi büyü yaptırdığımı acaba diyorum bunların hepsi bana karşı istekli de benim mi onlardan birini seçmem bekleniyor anlamadım gitti. emirhan hocama cani Gönülden teşekkür ediyorum eğer Medyum arıyosanız. emirhan hocam derim size.

 • esma  Gönderen::

  Olcay hocamı tavsiye ederim ben, unutulmaz aşkıma kavuşturdu beni, 8 yıldan beri gizli gizli sevdiğim adam ile bir araya gelmemi sağlayan olcay hoca oldu,ben yapılan büyüden memnun kaldım…

 • BUGLEM  Gönderen::

  Meraba en güvenilir medyum bedirhan hocam benim annemi babamla barışmasını sagladı. Çok teşekkür ediyorum. İyiki varsınız hocam. Evdeki huzursuzluklar son buldu,hocam sayesinde tekrar evimize huzur ve mutluluk geldi

 • armağan hoca üvey babamın kısmetini kapattı  Gönderen::

  Slm ben armağan hocama üvey babam için kısmet kapama büyüsü yaptırdım. Sonrası herşey mükemmel, benim açımdan.adamın üstüne öyle uğursuzluklar çöreklendi ki annem boşanmaya karar verdi.zaten hiç sevmiyodum o adama ve evimizden gitmesini istiyodum,çok şükür defolup gitti

 • Hasannn  Gönderen::

  En kuvvetli Canbar aşk büyüsünü kim yapar arkadaşlar lütfen bilgi verirmisiniz kız arkadaşimin gözü beni görmüyo artık yoruldum peşinden koşmaktan yardımcı olursanız sevinirm.

 • Ali faruk  Gönderen::

  Garantili medyum arıyosanız medyum armağan hocama gidin derin benim bir takım sorunlarım vardı. Hepsinin bir kerede sonuçlarını aldım. Yaklaşık olarak 15 gün kadar sürdü çalışması,çalışma bittikten sonra 10 güne yakın bir süre içerisinde de neticeleri mi almaya başladım

 • ŞENSU  Gönderen::

  Sevdigim adam için bağlama ve aşk büyüsü yaptırdım. Aramız çok iyi bu kadar kısa sürede olucağını bilseydim. Bu kadar üzüntü cekmezdim. Teşekkürler ediyorum armağan hocama minnettarım.0538 331 72 11 görüşmeyi düşünürseniz size de nosunu yazdım.

 • ALTUĞ  Gönderen::

  Slm bende kendimi bitkin yorgun çalışamıcak kadar kötü hisediyorum bana ne oldunu anlamıyorum yıldızname baktırmak istiyorum Medyum önerirsiniz sevinirim.

 • SELMA  Gönderen::

  Papaz büyüsü bozdurmak için baransel hocamla görüştüm. Hemen sonuç aldım. Kızımın üstünden kalktı büyü, papaz büyüsünü yapanda kızımın kaynası çıktı,artık elini böyle kötülüye süremicek Allahım razı olsun baransel hocamdan. 0535 636 62 82numarasını verdim,belki sizinde işiniz düşer

 • papatya  Gönderen::

  arkadaşlar emirhan hocaya başım ne zaman sıkışsa başvururum ve her derdimi çözer.bazen büyü için değil sadece sorunlarımı paylaşmak için ararım. sağolsun derdimi dinler, çok başını ağrıtıyorum 🙂

 • özgür  Gönderen::

  bende medyum musul ile çalışmaya başladım ve o günden beri hayatım değişti. Allah tuttuğunu altın etsin. yaptığı süryani büyüsü ile hayatımdaki aksiliklerin son bulmasını ve o kötü gidişata dur dememi sağladı. hakkını asla ödeyemem.

 • Nurcan  Gönderen::

  medyum emirhan hocayla bende çalıştım arkadaşlar ve yaptırdığım büyü sayesinde de eşimin bana bağlanmasını sağladım. Ben de büyü yaptırmaya karar verdiğimde hoca araştırmasına girdim ve bu piyasada çok fazla dolandırıcı olduğunu fark ettim o yüzden ince eleyip sık dokudum şükür ki Emirhan Hoca beni yanıltmadı.

 • MEDYUM EMİRHAN BİLGİ  Gönderen::

  MEDYUM EMİRHAN İLE ÇALIŞMAYI DÜŞÜNÜYORUM AMA NASIL BİRİDİR ACABA BAŞARILI OLABİLİR MİYİM ARKADAŞLAR

  • şilan  Gönderen::

   arkadaşlar medyum emirhan ile çalışmanızı sizlere tavsiye ederim. sizi yarı yolda bırakmaz, verdiği sözleri yerine getirir ve asla hayal kırıklığına uğratmaz sizi emirhan hocam.

 • Selim  Gönderen::

  barbaros hocamı çekinmeden arayın 0539 290 47 26 , ben çok iyiliğini gördüm ve bu yüzden sizlere de Önermek adına yazmak istedim

 • Nilgün  Gönderen::

  arkadaşlar medyum emirhan ile çalışmaya başladım bende ve umarım sonuç alırım bakalım

 • Dilan  Gönderen::

  baransel hocanın büyülerini hiç bir yerde bulamazsınız çünkü büyüleri çok başarılı ve garantili sonuç alacağınız büyüler. Ben kendisine 2 defa arkadaşım ise 1 defa büyü yaptırdık,çok da memnun kaldık.bizzat şahit olduğumuz için sizlere de önermek istedik

 • ismail  Gönderen::

  arkadaşlar merhaba. ben de Büyü bozdurmak amacıyla emirhan bey ile çalışmaya başladım bakalım inşallah sonuç alırım bende bakalım.

 • mermer  Gönderen::

  arkadaşlar medyum musul ile bende çalıştım ve yaptırdığım aşk büyüsü ile eşimin bana daha düşkün ve aşk dolu olmasını sağladım. kesinlikle tavsiye ederim sizlere de arkadaşlar. Benim gibi sıkıntılarınız varsa bir kez olsun Musul Hoca ile görüşmenizi ve bilgi almanızı tavsiye ederim

 • deniz  Gönderen::

  arkadaşlar medyum emirhan ile bende çalıştım ve söylenildiği kadar da başarılı biri olduğunu gördüm. sizler de kendisiyle çalışırsanız başarılı olur sıkıntınızdan kurtulursunuz.

 • rana  Gönderen::

  arkadaşlar medyum emirhan ile bende çalıştım ve şükürler olsun ki yaptırdığım büyüler sayesinde bende oğlumun iş bulmasını sağladım. hakkını asla ödeyemem Allah tuttuğunu altın etsin inşallah.

 • sorular  Gönderen::

  ermeni büyüsü etkisi kaç gün sürer? normal hoca veya garantili ruhsatlı medyum fark eder mi? hangisi daha kalıcı büyü yapar

 • sezen  Gönderen::

  arkadaşlar ben medyum emirhan ile çok başarılı bir çalışma gerçekleştirdim sayesinde iki abim yıllardır küsken konuşmaya başladı…hakkını ödeyemem gerçekten hocamın allah ne muradı varsa versin

 • MEDYUMLARİN EN İYİSİ  Gönderen::

  ARKADAŞLAR MEDYUM EMIRHAN İLE ÇALIŞMANIZI ŞİDDETLE TAVSİYE EDİYORUM. BAŞKA MEDYUM ARAMANIZA GEREK YOK. BEN EMİRHAN HOCAMIZI BAYADIR TANIYORUM. BİZ ONUNLA ÇOK BAŞARILI İŞLEMLER YAPMIŞTIK UMARIM SİZLER DE BAŞARILI ÇALIŞMALAR GERÇEKLEŞTİRİRSİNİZ.

 • kısmet kapama büyüsü bozulduktan sonra  Gönderen::

  arkadaşlar emirhan hoca bana yapılan kısmet kapama büyüsünü bozdu . sanırım bundan sonra hayatıma doğru düzgün birileri girebilecek. Zira En önemlisi ise maddi anlamda rahata ulaşman olacak çünkü elinde avucunda ne varsa hepsini bir bir kaybetmiştim

 • Kısmet açtırmak istiyorum  Gönderen::

  kısmet açtırma büyüsü yaptırmak için kimi tavsiye edersiniz acaba arkadaşlar lütfen yardımcı olun bana

  • Ferhat  Gönderen::

   kısmet açtırma büyüsü için ben bedirhan hocayla çalıştım sonuç olarak senelerdir işsizken iş buldum şükürler olsun.

  • ayla  Gönderen::

   evde kalmaya ramak kalmışken cihangir hocanın kısmet açma büyüsünden sonra nişanlanma aşamasına geldiğim bir ilişkim var. bu bilgi umarım işine yarar.

  • MUHARREM  Gönderen::

   KISMET AÇTIRMAK İSTİYORSANIZ TAVSİYEM MEDYUM EMİRHAN.EMİRHAN HOCANIN 3 GÜNDE KISMET AÇMA BÜYÜSÜYLE ÜZERİMDEKİ ŞANSSIZLIKLARDAN KURTULDUM. İŞYERİMDE DE ÖZEL HAYATIMDA DÖNÜM NOKTASINI YAŞADIM.BEN EMİRHAN HOCAYI YENGEMİN TAVSİYESİYLE BULDUM.HERKESİN BENİM GİBİ YENGESİ OLMAYABİLİR BULAMAYABİLİR, RUHSATLI MEDYUMA ULAŞAMAYABİLİRSİNİZ, BURDAN ULAŞIRSINIZ 0537 597 18 49

 • adalet  Gönderen::

  arkadaşlar ermeni büyüsü yaptırmak isterseniz kesinlikle medyum emirhan ile çalışmanızı öneririm. başarılı olursunuz kesinlikle.

 • damla  Gönderen::

  medyum emirhan hocamı arkadaşımın garantili ruhsatlı medyum tavsiyesi üzerine buldum hocamla görüştüm ve hocama güvendim işlemlere başladık yaklaşık 17 gün sürdü işlemler bende kendisiyle sürekli0537 597 18 49 den iletişim halinde oldum işlem bittiğinde bende amacıma ulaştım kesinlikle doğru isim medyum emirhan hoca arkadaşlar.

 • 2,5 sene sonra yeniden  Gönderen::

  2,5 sene önce bulmuştum emirhan hocamı ve o günden beri çalışıyoruz kesinlikle çok iyi medyum ve ben kendisiyle çalıştığım için çok memnunum hocama çok teşekkür ederim çevremdeki herkese de içim rahat öneriyorum arkadaşlar ve çalışıp da memnun kalmayan birini görmedim.bugünlerde bir tanıdığımın aşk büyüsü işi var onun için görüşüyoruz.

 • Ayten  Gönderen::

  ince eleyip sık dokudum sonunda emirhan hocayla çalışıp müthiş bir işlem gerçekleştirdim. allah razı olsun 16 günde etki etti yaptığı papaz büyüsü.dürüst bir hoca için faydasını gördüğüm numarayı paylaşmak isterim, belki bana da bi allah razı olsun diyen çıkar, 0537 597 18 49 emirhan hoca cep

 • kaynana dili  Gönderen::

  arkadaşlar kaynanamdan çok çekiyorum bana sürekli laf sokuşturuyor eşimi bana karşı dolduruyor lütfen bana da yardımcı olun arkadaşlar

  • arkadaşımın tavsiyesi medyum musul  Gönderen::

   bende aynı dertten muzdariptim ama sonunda arkadaşımın önerisiyle medyum musul hocayla iletişime geçtim. kaynanama yaptırdığım dil bağlama büyüsü sayesinde ağzından kötü bir laf çıkmaz oldu.Musul hoca garantili ruhsatlı medyum olması bu kadar etkili büyü yapacağının en baştaki garantisi.
   0539 368 91 27

 • lale  Gönderen::

  arkadaşlar medyum emirhana bende büyü yaptırdım ve amacıma ulaştım. şuan başka bi sıkıntı için kendisiyle çalışmayı düşünüyorum ve ondan da başarılı sonuç alacağıma inanıyorum.

  • Aysel  Gönderen::

   Ne kadar sürede sonucu aldınız bende yaptırdım 5 günde bu iş biter dedi ve dediği gibi 5. Gün bittikten sonra inanamayacığım bir şekilde bana geri dönüş yaptı sevdiğim ama bir kaç gün sonra sanki eski haline döndü gibi şuan beklemedeyim..

Cevapla

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>