Medyum
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Medyum
Medyumlar
Medyumlar
Medyum
İstanbul Medyum
Medyum
İstanbul Medyum

Gideni Geri Getirme Büyüsü

Gideni Geri Getirme Büyüsü

Giden veya terk eden sevgili veya eşler için yapılmaktadır. Giden kişi nerede olursa olsun size ne kadar uzakta olursa olsun sizi düşünmesini sağlamak için yapılan yapılır. Doğru bir şekilde yapıldığı sürece etkisini en kısa zamanda gösteren büyü çeşididir. Giden kişinin geri gelmesini tekrar birlikte olmayı istiyorsanız bu büyüyü tercih etmelisiniz.

24 Yorum Gideni Geri Getirme Büyüsü

 • EVLİLİK ZOR  Gönderen::

  MERHABA ARKADAŞLAR BENDE GİDENİ GERİ GETİRME BÜYÜSÜ YAPTIRMAK İSTİYORUM,EŞİMLE ARAM ÇOK BOZUK,HANGİ MEDYUMA GÜVENMELİYİM BU KONUDA

 • şermin  Gönderen::

  gideni geri getirme büyüsü yaptırmak için ruhsatlı medyum arıyorum.çünkü dolandırıcılardan korkuyorum.lütfen yardımcı olun

 • hangi hoca güvenilr  Gönderen::

  bende büyü yaptırmak için güvenilir hoca arıyorum allah rızası için dürüst hoca tavsiye edin

 • bedirhan hoca hakkında fikri olan var mı?  Gönderen::

  8 ay. tam 8 ay birine emek vermek, biriyle aynı evde yaşadıktan sonra yalnız kalmak terk edilmiş kalmak zor anımda ulaşacağım birinin olmaması bana kendimi berbat hissettiriyor.sevgilimin eve geri dönmesi lazım.buna kendi gücümün yetmediğini anlayınca bir medyumdan destek almak zorunda kaldığımı anladım.ama herhangi bir medyum olmamalı,gerçek geri getirme büyüsü yapan medyum arıyorum diye etrafımdaki arkadaşlarıma sordum , aldığım cevap bedirhan hoca garantili geri getirme büyüsü yapar.yine de gideni geri getirme büyüsü yaptıranların yorumlarını almak istediğim için bu siteye girdim.bedirhan hoca hakkında fikri olan var mı?

 • abla kardeş sorunlarımızı çözen medyum  Gönderen::

  gideni geri getirme büyüsü yapan medyumlar arasında medyum Yurdakul hoca ünlü olmakta çok haklı.3 günde gideni geri getirme büyüsüyle çığır açıyor adam.valla ben çok yararını gördüm.beni sevgilimle barıştırdı, kardeşimin kocasının eve dönmesini sağladı.

 • bana isim lazım  Gönderen::

  gideni geri getirme büyüsü yapan medyumların isimlerini araştırıyorum arkadaşlar.çok yakın bir dostum eşi ayrı eve çıkınca kötü duruma düştü.çocuklarıyla ilgilenmiyor intiharın eşiğinde.birşeyler yapmaya çalışıyorum.dolandırıcı olmayan gerçek medyumların isimlerini yazar mısınız?

 • xenon  Gönderen::

  bazen kendimiz için bazen böyle eşimiz dostumuz için bazen de aileden biri için gerçek medyumların desteğine ihtiyacımız oluyor.insani çabanı takdir ettim normalde bu kadar insancıl değilim ama bugün duygusal açıdan zordu belkiden ondandır…sana tavsiyem cihangir hocayla çalışmanız.insani şartlar için insan gibi biriyle çalışmak lazım.gideni geri getirme büyüsü yapan en iyi medyumların başında cihangir hoca geliyor. 0535 634 96 47

 • Nasıl?  Gönderen::

  Nasıl sorusunun cevabını arıyorum.Karımın benden uzaklaştığını nasıl fark edemedim?Karımın kalbini başkasına açtığını nasıl fark edemedim?Ben şiir yazan bir adamım.Karım için yazdığım şiirleri kimse okumasın karımla benim aramızda saklı kalsın özelimiz olsun diye yayınlamadım.Eline para bulaşmış insanın kirli olduğunu düşündüğüm için hayatımın hiçbir döneminde para kazanmayı çok hedeflemedim.Maddi durumumuzun çok iyi olmadığını kabul ediyorum ama karımın başkasına gitmesi için yeterli sebep mi? Sözün özü karımı eve döndürmek için gerçek geri getirme büyüsü yapan medyum kim?

 • Nasıl?  Gönderen::

  Arkadaşlar ben mesaj attıktan sonra yeniden araştırdım, yukarıdaki sorumu şöyle revize etmek istiyorum. Araştırmalarıma göre bedirhan hoca gerçek papaz.gerçek din adamına gideni geri getirme büyüsü yaptırmak garantili olur daha mistik ve etkili sonuç verir diye düşünerek bedirhan hocayı aradım.Tahmin ettiğimden de fazla ilgili konuştu.Ruh halime, iç dünyama dair çok sırrı bildi. bedirhan hoca bende tarifsiz güven oluşturdu.Bugün gideni geri getirme büyüsü ücretini göndererek işlemi başlattım.Çok umutluyum.Sonuçlarını buradan yazacağım.Umarım karım kısa sürede eve geri döner.

 • Durdu  Gönderen::

  bedirhan hocaya güvenin.güvenilir gideni geri getirme büyüsü yapan çok süper bir hoca.düğün arefesinde beni terk eden nişanlımı 3 günde geri getirme büyüsüyle bana dönmesini sağladı.

 • kadın adalet ister, cihangir hoca gerekeni yapar  Gönderen::

  bir kadın eğer terk edilmişse kullanılıp paçavra gibi atılmışsa bunun bedelini birileri ödesin ister.sevgilim evli de olsa beni bırakıp gitmesini sindiremedim.bir gün beni bırakacağını bilsem de o gün gelince ağırlığının altından kalkamadım acıyla baş edemedim.forumlara girip geri getirme büyüsü kim yapar diye sordum. aldığım cevaplardan sonra cihangir hocaya telefon açtım birkaç kere telefonda konuştuktan sonra bende yeterince inanç oldu.cihangir hoca gerçek gideni geri getirme büyüsü yaparak evli sevgilimin bana büyük aşkla dönmesini sağladı.cihangir hocaya duygularımı, ruhumu, tenimi iyileştirdiği için minnettarım.

 • kocamı suriyeli çeteye kaptırdım  Gönderen::

  derdim dağları aşıyor.12 yıllık evliyim 3 çocuğum var ama kocam suriyeli bi kıza dini nikah kıyıp ev açmış.benim bundan çok sonra başkalarının söylemesiyle haberim oldu.ailem kızın evini bile taşladı kocam gelip beni dövdü dayak yediğimle kaldım.ne yaptıysak kocamı geri alamıyorum.gerçek geri getirme büyüsü yapan medyum kim?kocamı elde etmek için ümidim büyücüye hocaya kaldı yemin ederim dayanamıyorum

  • dinsizin hakkından imansız gelir  Gönderen::

   bedirhan hocaya başvur sen.dinsizin hakkından imansız gelir.. öyle insanların başına ancak bedirhan hoca gibi dişli hırslı bir medyumu sararsan eşini yeniden elde edersin bence.hoş gerçi öyle adamı bırak gitsin derim ben ama çocukların için yuvanı toplamak istiyorsan gideni geri getirme büyüsü için bedirhan hocayı ara o işini çözer. benim de işimi çözmüştü.

 • buğlem  Gönderen::

  gideni geri getirme büyüsü yaptırmak istiyorum diye ne kadar siteye foruma yazdım ben de unuttum.bazı medyum isimleri önerdiler ama bedirhan hocayı internetten araştırınca hoca hakkında şikayete rastlamadım.ben aradım bedirhan hoca etkili gideni geri getirme büyüsü yaparak benden ayrılıp ablamla birlikte olmaya başlayan sevgilimi bana geri kavuşturdu.ablamla araları düşman oldu artık.bedirhan hoca sayesinde ben kazandım.ablam da şimdiye kadar ailemizden yediği benim haklarıma saysın.

 • gideni geri getirme büyüsü yapmak istiyorum  Gönderen::

  geri getirme büyüsü nasıl yapılır?büyücüye medyuma gitmeye korkuyorum evde gideni geri getirme büyüsü yapabilirmiyim??

 • yücel  Gönderen::

  ruhsatlı medyum güvenilir gerçek medyum arayışım bedirhan hocayı bulmamla son buldu.en yakın arkadaşıma kaptırdığım sevgilimi yeniden elde etmezsem özgüvenim yerle bir olurdu.kızı yeniden elde etmek için ya kan dökecektim ya o kızı parçalayacaktım ya da kızın bana geri dönmesini sağlayacaktım.nasıl olduğunu söylemek istemediğim şekilde bedirhan hocaya ulaştım.gideni geri getirme büyüsü işe yaradı çok belanın önüne geçti.sonuçta ben o kızı bırakıcam bir süre sonra ama istediğimi elde etmemi bedirhan hoca elde etmemi sağladı.

 • sevgilimin dönüşü bu sefer yok  Gönderen::

  gerçek bir papazın etki edemeyeceği büyü çeşidi yokmuş, söyleseler inanmazdım. gerçek papaz bedirhan hoca gideni geri getirme büyüsüyle kuzenimle benim aramda mekik dokuyan sevgilimi dönüşsüz olarak bana geri dönmesini sağladım.

 • ilkim olan adamın bana dönmesi lazım  Gönderen::

  bedirhan hoca gideni geri getirme büyüsü yapan medyumlardan biri mi gerçekten? akın ilk önce benimle birlikte oldu şimdi arkadaşımla beraber.kendimi sunduğum adamı yeniden elde etmek için gideni geri getirme büyüsü yaptırmak istiyorum.bedirhan hocayı ararsam ucuza gideni geri getirme büyüsü yapar mı

 • Nurseli  Gönderen::

  daha önce gerçek medyumla çalışmamışsan gerçek medyumlardan büyücü diye korkman normal.her hocaya itimat etme ama cihangir hoca çok güvenilir dürüst birisi.cihangir hocayı kendin de araştır.benim yuvamı aile mahkemesinde boşanma davasından geri döndüren, benden nefret edecek kadar uzaklaşan eşimi gideni geri getirme büyüsüyle bana bağlayan cihangir hoca benim gibi mağdur olmuş kadınlara iyi bir dayanak.

 • cadılar bayramı ihaneti  Gönderen::

  sevgilimle cadılar bayramı partisine gidecektik ailemden izin alamadım ben kaldım o arkadaşlarıyla gitti.partide tanıştığı bi kızla beraber olmuş.tek gecelik ihanet diye düşünerek önce unutmak istedim ama o kız için beni terk etti.ağlama sızlama devresinden sonra kolları sıvayıp gerçek gideni geri getirme büyüsü yapan medyum arayışına girdim.imdadıma cihangir hocaya attığım whatsapp mesajı yetişti.cihangir hoca mesajıma dönüş yaptıktan sonra konuştuk cihangir hoca beni bilgilendirdikten sonra para gönderdim.gideni geri getirme büyüsüyle sevgilimi 3 günde elde etmem zor olmadı.cihangir hocayı bu gibi durumlar için kesinlikle öneriyorum 0535 634 96 47

 • bedirhan hocadan herkes memnun  Gönderen::

  gerçek geri getirme büyüsü yapan tek medyum bedirhan hoca.internete bi bakıp araştırın hoca hakkında şikayet bulabilecek misiniz bulamazsın çünkü herkes tıpkı benim gibi memnun amacına ulaşmış durumda ama bedirhan hocanın gerçek numarasını buraya yazayım da sahtekarların kucağına kimse düşmesin
  bedirhan bey cep tlf:0535 968 03 71

 • Hangisi iyi  Gönderen::

  Gideni geri getirme büyüsünde hangi hoca en iyisi,

 • ece  Gönderen::

  gideni geri getirme büyüsü yapıyorum diyen her hoca doğru söylemiyor.ben sahtekara inandım boşuna beklemişim.sevgilimle barışmaya çalışıyorum olmuyor.gerçek gideni geri getirme büyüsü yapan hoca tanıyan var mı?

 • şükriye  Gönderen::

  birkaç hafta önce birşey diyemezdim ama bana bugün biri sorsa geri getirme büyüsü kim yapar diye tek cevap veririm bedirhan hoca… babamın anneme evimize ailemize geri dönmesini sağladı allah ondan razı olsun annemin piskolojisi çok bozulmuştu babamın yokluğunda.

Cevapla

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>