Medyum
İstanbul Medyum
İzmir Medyum
Medyum
Medyumlar
Medyumlar
Medyum
İstanbul Medyum
Medyum
İstanbul Medyum

Medyum Sahra Hoca

Medyum Sahra Hoca

52 Yorum Medyum Sahra Hoca

 • Sedef  Gönderen::

  Benim 3 yıldır sevdiğim kişi beni bıraktı aramızda büyük bir sorun yok ama ne arıyo nede barışmak için bir çaba veriyo,lütfen yardımcı olun bana bu konuda ne yapmalıyım Sahra hocam sevdiğim kişinin bana geri dönmesini için bana çözüm bulun hocam

 • Arzu  Gönderen::

  medyum Sahra hocam bana nazar için yaptıklarınız çok iyi geldi. Huzur verdiniz için çok teşekkür ederim ben kendimi çok iyi hissediyorum,Sahra hocamın yaptıkları çok şükür iyi geliyo benim tavsiym sizlerde 0531 087 52 01 Fayda bulmak isterseniz Sahra hocam her konuda yardımcı olur sizede.

 • ayırma büyüsünde garantili hoca  Gönderen::

  yakamdan bir türlü düşmek bilmeyip beni her fırsatta rahatsız eden eski kocam için işlem yaptırdım. medyum Sahra hocam yaptığı soğutma büyüsü sayesinde eski kocam yanlışlıkla bile yoluma çıkmıyor çok şükür kendisine çok dua ediyorum.

  • Hayal  Gönderen::

   Merhabalar acaba yorumunuz gerçekmi

 • Fikriye  Gönderen::

  Ben kocamın alkol sorunundan çok çekiyorum ne evine bakıyor Ne çocukları ile ilgileniyor resmen alkolün pençesine düşmüş durumda kocamı alkollü bırakmıyor çok çaba gösterdim ama hiçbir fayda bulamadım Allah rızası için bu konuda medyum Sahra hocadan çare bulanlar varsa tavsiyelerinizi bekliyorum bana

 • Hanım  Gönderen::

  Merhaba ben çok şükür ediyorum medyum Sahra hocam gibi bir insan var güvenilir, benim kaynanam için çok faydası oldu bana kaynamın yaptıkları yüzünden zehirdi hayatım Sahra hocam durdurdu,artık kaynanam sesiz kötülük yapmayan bir insan oldu sağolsun Sahra hocam derman olur arkadaşlar size güvenmenizi isterim hocama 0531 087 52 01 burdan arayıp randevu alabilirsiniz.

  • Cesurkiz  Gönderen::

   Gercekten yaptimi

 • Sahra hanıma erkek arkadaşımla sorunlarımı çözdü  Gönderen::

  Benimde erkek arkadaşımla aramızda aşamayacağımız sorunlar oldu. bende tavsiyeler üzerine Sahra hocayı aradım bağlama büyüsü yaptırdım. Sahra hoca herşeyi anlattı söylediklerini her şey birebir tuttu bağlama büyüsünden sonra erkek arkadaşımla sorunlarımız azalmaya başladı.eşler çiftler arasında sorunları olanlar için medyum Sahra hocayı öneririm.

 • medyum Sahra aşk büyüsü yaptırdım  Gönderen::

  Merhaba sevdiğim adam beni sevdiğini söyleyerek iki yıl boyunca kandırdı sonra benden ayrılmak isteyince bende Sahra hocadan yardım istedim.aşk büyüsü yaparak O kişi bana delicesine aşık etti iki yıl boyunca beni oyalamanın bedelini bana deliler gibi aşık olarak ödüyor.sırada evlilik büyüsü var.bu ayki maaşımdan da evlilik büyüsü yaptıracağım.

  • Emine  Gönderen::

   Songul hanim yazdiklariniz dogruu Sahra hoca yapiyormu bende yaptirmak isdiyorum cevap yazarsaniz sevinirim

 • Cavidan  Gönderen::

  Bende birleştirme Büyüsü yaptırdım 4 gün önce şimdi sabırla bekliyoruz. inşallah Güzel Sonuçlar alırım Sizinde bi gidip konuşmanızı tavsiye ederim belki medyum Sahra Sorununuzu çözebilir ben memnun kaldım ilgisinden buradan bilği alabilirsiniz 0531 087 52 01

 • Gönül  Gönderen::

  arkadaşlar sizlerde benim gibi sorun yaşıyorsanız Sahra hocam kurtarıcınız olur ben yaşadıklarımı birleşmemi Sahra hocama borçluyum,çok sevdiğim ama çaresizlikten biraktıgım kişiye Sahra hocam sayesinde kavuştum

 • Şule  Gönderen::

  Arkadaşlar benim birçok sorunum sıkıntım vardı ailemle aramızdaki büyük sorunların bitmesi için Sahra hocadan yardım aldım. Allah razı olsun ailemle aramızdaki büyük sorunları çözümü oldu duaları ile benim tüm sorunlarını çözdü artık büyük sorunlar yaşamıyorum ailem bana karşı duruldu çok sağolun hocam ben sizin hakkınızı ödeyemem.

 • Yudum  Gönderen::

  Ben evlenmek istiyorum ama 4 yıldır Birlikte olduğum kişi Benimle evlenmeyi kabul etmiyor hayatımdan da çıkaramıyorum o kişiyi Lütfen bana Evlilik büyüsü için yardımcı olurmusunuz medyum Sahra hocam?

 • ihanetleri bitiren hoca burda  Gönderen::

  medyum Sahra hocam ile sadakat büyüsü için çalıştım ve gerçekten de kendisinden çok memnun kaldım.yaptırdım işlem sayesinde ilişkimi kurtardım hakkını asla ödeyemem Sahra hocam olmasaydı ihanetler yüzünden sevdiğim adamdan ayrılmak zorunda kalırdım.

 • LALE  Gönderen::

  Kısmet açma büyüsü yaptırmak isterseniz kesinlikle Sahra hocam ile içiniz rahat çalışabilirsiniz arkadaşlar,ben kendi tecrübelerimden yola çıkarak vicdanım rahat bir şekilde size kendisini öneriyorum 0531 087 52 01 Çok bilgili ve güvenilir medyum Sahra hocam.

 • Türkan  Gönderen::

  Arkadaşlar ben kara büyüden Bir türlü kurtulamıyorum lütfen bana yol gösterin Arkadaşlar…medyum Sahra hocaya böyle bir büyü bozduran var mı? Bana tecrübelerinizi aktarırsınız çok mutlu olurum .Gerçekten çok ihtiyacım var zor günler geçsin yaşamım çok kötüye gidiyo hergün yardım bekliyorum

 • pahalıya bozdurduğum büyü içimi rahatlattı  Gönderen::

  Tuvalet kapımın üstünde yapış yapış birşeyler elime geldikten sonra ödüm patladı.leş gibi kokan bu şeyi anneme sordum.domuz yağı olduğunu söyledi.tanıdık eş dost araştırdık. Sahra hocanın numarasını veren aile dostumuza güvenip Sahra hocayı aradım.Sahra hoca beni çok konuşturmadan evimdeki domuz yağı büyüsünden bahsetmeye başladı.çok etkilendim.sonuçta Sahra hocaya domuz yağı büyüsünü 7 günde bozdurdum.bana biraz pahalıya mal oldu ama sonu ölümle biten büyüyü bozması için ne ödesem az.kredi çekme talebinde bulundum.banka onaylarsa, Sahra hocaya bana domuz yağı büyüsü yapan akrabaya kara büyü yaptıracağım.hak etmedi mi

 • Menekşe  Gönderen::

  Bende Sahra hocamda sonuç buldum,korkularımı giderdi Sahra hocam üstümde ki o kötü papaz büyüsünden kurtardı beni çok huzurluyumartik, Sahra hoca benim bu konuda dermanım oldu sağolsun bozdu bu büyünün etkisi kalktı üzerimden

 • Öznur  Gönderen::

  bende Sahra hocayı arayıp yardım aldım. Kaynanam yüzünden eşimden iyice soğukluk yaşıyodum, eşime bana sıcaklık büyüsü işlemi yaptı çok şükür hem eşimle iyi olduk hemde kaynanamın dili bizden uzaklaştırdı Allah razı olsun hocamdan

 • Dilara  Gönderen::

  arkadaşlar bende Sahra hocaya aşk büyüsü yaptırdım sonuç aldım .medyum Sahra hocam benden kaçan sevgilimi bana aşkla gelmesini başardı aşk büyüsü sonuçlarını fazlasıyla verdi. Teşekkür ederim hocam siz benim için çok degerlisiniz.

 • Sahra hanım kocama soğutma büyüsünü bozdu  Gönderen::

  Ben eşimle sürekli 1 yıldır hemen hemen her gün kavga ediyordum artık kavgalarımız gün geçtikçe artıyordu artık o kadar çaresizdim ki eşimden boşanmayı bile düşündüm. arkadaşım Sahra hocayı tavsiye ettiği için kendisini aradım eşimle bana bakım yaptıktan sonra üstümüzde soğutma büyüsünün olduğunu bu büyünün yüzünden bizim bu hale geldiğimizi söyledi. Allah razı olsun büyüyü bozar bozmaz belirli bir zamandan sonra kavgalarımız bitti eşimle çok iyi anlaşmaya başladık Ben Sahra hocama ne kadar teşekkür etsem ne kadar dua etsem azdır.

 • Gülbahar  Gönderen::

  medyum Sahra hocamdan sonuçlar aldım kendisine çok teşekkür ederim ben çok memnun kaldım Sahra hocadan sizin içinde önerebilirim arkadaşlar 0531 087 52 01 Her zaman güvenilir kişi Sahra hocam her konuda yardımcı olur sizede.

 • Vahide  Gönderen::

  Sahra hocama Kilit büyüsü işlemi yaptırdım. En kısa sürede beni sürekli aldatan eşimden faydasını buldum benden başka kadına gidemez oldu gözümün içine bakıyo Sahra hocam iyi bir insan çözüm buluyor ben kendisine bu konuda çok duacıyım Allah razı olsun.

 • Sabiha  Gönderen::

  Sahra hocam benim kızımın kısmetleri kapalı kızım 31 yaşında hala hayırlı bir kısmet bulamadı benim kızımın kısmetlerini açın bana kızım için kısmet duası yapın kızımda yuvasını bilsin

 • Tahir  Gönderen::

  Ben canbar aşk büyüsü yaptırdım Sahra hocaya çok başarılı… ben Sahra hocadan başkasını tanımam bu konuda,baya yardımci oldu kız arkadaşımla barışmam için Allah razı olsun çok teşekkür ederim ben bu kadar etkili bişey beklemiyordum Sahra hocamdan ,gerçekten etkili biri Sahra hocam arayıp yardım alabilirsiniz. 0531 087 52 01

 • KOCAM İÇKİYİ BIRAKIR MI  Gönderen::

  KOCAMIN İÇKİYİ BIRAKMASI İÇİN SAHRA HOCAYA BÜYÜ İŞLEMİ BAŞLATTIM.HAYIRLISI ARKADAŞLAR DUA İSTİYORUM.SAHRA HOCA BANA KARGO YOLLADI.BANA SÖYLEDİĞİ HERŞEYİ HARFİYEN YAPACAĞIM.UMARIM İŞE YARAR.

 • Duygu  Gönderen::

  Arkadaşlar ben aşk büyüsü ile sevdiğim insanı istediğim gibi elde ettim kesinlikle Sahra hocam gerçek bir medyum,Sahra hocamla güverek her konuda başvurabilirsiniz 0531 087 52 01 Benim sevdiğim adam onun yardımı ile yanımda yoksa ben o insanı kaybetmiştim sağolsun hocam.

 • ZAFER  Gönderen::

  Benim dermanım hayatıma devan etmem için yardımcı olan tek kişi medyum Sahra hoca gerçekten etkili bir medyum arayanlar….için güvenilir medyum arkadaşlar Sahra hoca teşekkür ederim hocam size beni rahata kavuşturdunuz Allah razı olsun sizden.

 • Emel  Gönderen::

  Mrb bende sevdiğim kişi için Sahra hocaya kilit büyüsü yaptırdım. Sahra hocamı herkese tavsiye ederim sevdiğiniz insan için yardım almanız gerekirse medyum Sahra hocamı arayabilirsiniz.

 • Gülten  Gönderen::

  Sahra hocam ben kaynanamdan çok cekiyorum eşimle aramda saygı bırakmadı sürekli kaynanam yüzünden kavga ediyoruz evimde huzur yok Allah rızası için bana yardım edin yedi cennet kapısı açarsınız.

 • Şahika  Gönderen::

  Ben kocamın çilesini 11 yıl boyunca çektim birgün mutlu olmadım sürekli aldatılıyordum şiddet görüyordum 11 sene çektim yıllarımı medyum Sahra hocam sayesinde geri kazandım,benim kıymetimi bilmeyen adamı hayatımdan cıkması için çok iyilik yaptı bana benim çilem Sahra hocam sayesinde dindi Allah yedi cıhanda hocamdan razı olsun.benim 11 sene hayatımı bitirdi. Kocam olucak kişi bırakmaktan kortum hep Sahra hocam Allah razı olsun benim hayatımı bana geri verdi sağolsun ben hocama sevgilerimi iletiyorum.

 • Buşra  Gönderen::

  Arkadaşlar ben Sahra hocaya canbar aşk büyüsü işlemi yaptırdım. 19 gün sonra o kişi pişman olup bana tıpış tıpış geldi.

 • Ayşe  Gönderen::

  Ben benimle sürekli ugraşan eltim için Sahra hocadan yardım aldım. Allah razı olsun eltimin elini kolunu bağladı. Bana karşı artık sedi çıkmıyo benimde huzurum geldi çok teşekkür ediyorum.

 • Gülşen  Gönderen::

  Sahra hocam bize aşk büyüsünü yaptı sevdiğim adam bana en güzel duygularla geldi. Aşk büyüsü 17 günlük bir işlem sonrası tutuyo arkadaşlar en güvenilir medyum sonuçda veriyo Sahra hocamı aramanızda fayda var 0531 087 52 01

 • Zünnure  Gönderen::

  Ben kızım için Sahra hocaya gitmek istiyorum. kızım için bana kısmet açma duası yaparmı kısmet için gidip çare bulan varmı kızım çok kısmetsiz sürekli bunalıma giriyo üstümde bişe var diyede korkularım var baktırmak istiyorum kızıma Sahra hoca güvenilir mi bana bunu söylermisiniz?

 • Mihriban  Gönderen::

  Allah rızası için kaynanam için bana yardım edin kaynanam çok kötü kalbli bir insan kadınla baş edemiyorum onun kalbini iyilik olması için medyum Sahra hocam yardım edin.çok kötülük yapıyo kaynanam Sahra hocam dualarınıza ihtiyacım var sizden yardım almamı söyledi yakınım sizin çok iyi bir insan oldugunuzu biliyorum beni geri cevirmeyin hocam bekliyorum cevabınızı

 • Hasret  Gönderen::

  Arkadaşlar ben erkek arkadaşım için bakım yaptırdım sonrasında kilit büyüsü biz sürekli ayrılıp barışıyordum şimdi aramızda bu sorunları yaşamıyoruz çok sağolsun Sahra hocam iyilik adına her konuda yardım eden bir insan sizin içinde numarası arkadaşlar 0531 087 52 01

 • Aysel  Gönderen::

  Sahra hocam gibi bir hoca yok en iyi sonuçları Sahra hocadan alabilirsiniz arkadaşlar.benim eşimin ailesi ile yaşadıgım sorunlarin hepsini medyum Sahra hocam çözdü ve artık huzurlu bir hayatım var hocama çok teşekkür ederim sağolun hocam hakkınızı ödeyemem eşimin ailesi her konuda düzeldi çok sağolun Sahra hocam sevgilerimle size.

 • DEMET  Gönderen::

  Arkadaşlar ben sadakat büyüsünde Sahra hocanın çok iyi olduğunu duydum bu doğrumu diye düşünmüştüm. Ama işlem yaptırdım ve olumlu bitti benim işlemim çok teşekkür ediyorum, Sahra hocam güvenilir bir insan tavsiye ederim 0531 087 52 01 İşlemleri sonuç veriyor arkadaşlar nosunu bıraktım sizde ulaşmak isterseniz.

 • ENGİN  Gönderen::

  Ben karımı aldattım sonra biz barıştık ama karım bana 10 yıldır yapmadıgı inadı bırakmadı ve hergün sorun yaşıyoruz ben hatamı anladım ama karım bunu 10 yıldır anlamadı karımın bu inadının geçmesi ve evliliğimin devam etmesini için yardım edin Sahra hocam bana 10 yıldır cekiyorum bana yardım elinizi uzatın Sahra hocam

 • Sahra hocaya iftira atmayın  Gönderen::

  internette medyum Sahra hakkında medyum Sahra hoca dolandırıcı mı Sahra hoca hakkında şikayet var mı diye çok tag gördüm.biraz insaf, biraz vicdan ya bu kadar olmaz.Sahra hoca hakkında şikayet okusanız bile inanmayın, çekemeyenlerin iftirasıdır.Sahra hoca ailemle ilgili öyle büyüklük öyle babalık yaptı ki hakkını yiyemem.ona laf edenlerin de iki elim ahrette yakalarındadır.benim adım miray, 32 yaşındayım. eskişehirde yaşıyorum.Sahra hocaya büyü yaptırmasam bile ara sıra ararım dertlerimi anlatırım bana yol gösterir.ücretsiz bakım yapan hocalardan daha iyi.

 • CENNET  Gönderen::

  Sahra hocanın birleştirme büyüsünde iyi olduğunu söylüyorlar doğrumu arkadaşlar Sahra hoca brleştirme büyüsünde gerçekten iyi medyum mu? Ben birleşmek istediğim kişiye uygulatmak için medyum Sahra hocamı aramak istiyorum

 • büyü hakkında soru  Gönderen::

  köpek gibi aşık etme büyüsünü Sahra hoca kaç günde , kaç paraya yapar?

 • Goncanur  Gönderen::

  İyi günler bende medyum Sahra hocama evlilik büyüsü yaptırdım. Bu konuda hocam o kadar güvenilir ki 24 günde sonuçlandırdı Sahra hocamın olumlu ve güvenilir olduğunu sizlere söylemek istiyorum arkadaşlar ben sonuçtan çok memnun kaldım.

 • çift ayırma büyüsü ve Sahra hoca  Gönderen::

  Ailem beni istemediğim biriyle nişanladı,bu devirde zorla nişanlanma oldu düşünün yani.akıl alır gibi değil.adamı kendimden soğutmaya çalıştım.olmadı. komik gelebilir ama cinlerle ilgili film izlerken aklıma belki büyü yoluyla nişanlımdan kurtulabileceğim fikri geldi.çift ayırma büyüsü yapan en iyi medyum Sahra hoca olarak gördüm. 0531 087 52 01bu numarayı aradım Sahra hocayla konuştum.bir hafta süren ayırma büyüsünden sonra beni zorla nişanladıkları çocuk nişanı bozdu.aile şaşkın herkes şaşkın ben Sahra hocaya duacı.

 • yuvam dağılmasın  Gönderen::

  bende güvenilir bir medyum arıyorum kocamla beni barıştırması için ailemi bir arada görmek istiyorum bu konuda bana yardım eder misiniz kocamla bu ayrılığı yaşamak istemiyorum allah rızası için yardım edin.

 • Elvan  Gönderen::

  Ben kocamın bana karşı tartışmaları yüzünden dilinden kurtulmak için Sahra hocamla dil bağlama büyüsü için çalıştım. 17 gün içinde farklı bir kişilikle karşılaştım sorunlu kocam gitti yerine sakin bir insan geldi.haahh dedim iştee hayat huzur mutluluk budur yaaa

 • Jülide  Gönderen::

  Merhaba arkadaşlar bende medyum Sahra hocayla sevgi büyüsü yaptırdım sonuç aldım medyum Sahra hocam benden nefret eden adamı bana sevgi büyüsü sayesinde sevdirmeyi başardı sonuçlarını fazlasıyla verdi.

 • Hilal  Gönderen::

  Papaz büyüsünde sonuç verdi Sahra hocam bende çok medyum gezdim ama Sahra hocam gibi çok kısa sürede sonuç veren medyum bulamadım.medyum Sahra hocanın papaz büyüsü gerçekten tuttuyo ben teşekkür ediyorum ve sizlerede tavsiye ederim arkadaşlar.

 • Necla  Gönderen::

  Ben eşimden 5 yıldır cekiyorum içkisi var bana karşı hiç saygısı yok benim evliliğim çocuklarımdan ibaret,benimde eşimi düzelmesi iyi bir insan olması için Sahra hocam bana dua yaparmısınız ben sizden çare bulmak istiyorum Allah rızası için bana yardım edin?

 • Sahra hoca sevgilimin fikirlerini değiştirdi  Gönderen::

  Ben sevgilimin kıskançlıklarından çekiyordum. medyum Sahra hoca düzelmesi için bana yardımcı oldu. Sevgilimin kıskançlığı yüzünden kavgalar yaşamıyorum artık sağolsun benim hayatımda çok etkisi olan biri medyum Sahra hocam düzelti artık aramızda kıskançlıklar olmuyor.büyüyle insanların düşüncelerine etki edebileceğimizi yazmışlardı internette ama inanmamıştım.kendim yaşadım da gerçek ama muhtemelen sadece medyum Sahra hoca ile gerçek oluyordur bu.başka hocanın bu kadar etkili olabileceğini sanmıyorum.

Cevapla

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>